Ruhsal ve Holistik Gelişim Danışmanı

BURCU BABAÇ

Sizin Sesiniz

Burcu Hanımla eşim vasıtası ile tanıştım. Yaklaşık 10 yıldır Epilepsi ile mücadele ediyorum. Ufak tefek dalmalarım oluyordu ve bu dalmalar her ay 5-6 kez gerçekleşiyordu ve beynimin sol tarafında elektriksel akımda sıkıntı olduğu bildirildi ve EEG'de belli oluyordu. Geçen yıl Burcu Hanımın tedavi yöntemleri ile tanıştım ve düzenli seanslarımız oldu. Artık dalmalarım yok denecek kadar az ve en son EEG tertemiz çıktı. İyi ki varsın Burcu Babaç ..

Rabia A.

Danışandan danışman yolculuğuna çıkılan enterasan bir deneyim. Artık ben mi onun diyetisyeniyim o mu benim yol gösterenim karışmış durumda her şey. Şunu diyebilirim ki, bu tarz şeylerin hiç birine inanmayan ben derinlere gömülmüş en derin acılarımdan birinden Burcu sayesinde arındım. Enerjisine güvendiğim kadar kişiliğine ve kimliğine de güvendiğim bir insan. Tavsiye ederim. 

Diyetisyen Gizem ŞEBER

Hayatımın atlatılması zor gibi görünen zamanında karşıma çıktığın için teşekkürler.

 

Seninle yaptığımız seanslar sonrası ilk başta inanmak güç olsa da yaşamımdaki değişiklik ve kötü enerjilerin nasıl pozitife dönüğünü çok kısa bir süre olsa da görmeye başladığım için çok mutluyum.

 

Sayende kendime ne kadar değerli olduğumu kabul ettirmeyi başarmaya başladım. İnsanları affetmeyi, onları kabul etmeyi, onları tanrıya emanet edip zor durumlardan daha az belkide hiç denecek zararla sıyrılmayı, hayatımda doğru seçimler yapabilmeyi, en önemlisi kendime değer verebilmeyi öğreniyorum. Seanslar esnasında yaşamış olduğumuz enteresan, benim tarif edemeyeceğim enerji akışlarına hala gülümseyerek şaşırıyorum. Çalışmaya başladığımız günden bu yana hayatımda yaşadığım negatif gibi görünen şeylerin aslında benim için ne kadar pozitif olduğunu an be an yaşayarak, mesajları alarak, bunu ne kadar net görebileceğimi bugün çok daha iyi anlıyorum ve kendimi çok daha iyi hissediyorum.

 

Herkese tavsiyem: Hayatınızda herşeyi kendi başınıza halledemediğiniz, üstesinden gelemeyeceğiniz sorunlarınız olabilir. Bunu bir zayıflık olarak görmeyi ve bu tip yöntemleri bir safsata olarak görmeyi bırakın. Bu konuda mutlaka benim yaptığım gibi profesyonel bir yardım alın. Hayatın içinde seslerin size aslında yapmanız gerekeni söylediğini göreceksiniz. Mesajları, yol göstericileri hissedecek, neyin iyi neyin kötü olduğunu göreceksiniz. Belki bunlar size çok tanıdık cümleler gibi geliyor ama ben bile hayatın içindeki işaretleri bu kadar görebildiğimi zannederken aslında ne kadar kendimi körleştirmişim, bu seanslar sonrası anladım.

 

Ben denedim, kendimi tanrıya ve onun yolundaki ışığı bana gösteren bir yol göstericiye emanet ettim. Şimdi daha iyiyim ve daha mutluyum. Kararlarımı daha net verebiliyor, Hayır diyebiliyor, kötü enerjileri dışarda bırakabiliyor, pozitifi kendime çekebiliyorum. Kendimi çok daha sağlıklı hissediyorum. Artık streslerim ve ağrılarım daha az ve gitgide kayboluyor. Çok daha iyi olacak ve birlikte çok daha iyisini yapabileceğiz. Ve öyle de oldu....

 

Tanrıya emanet ol.

 

Sevgilerimle

Serpil K.

Burcu’nun deva olduğu o kadar deneyimim oldu ki hangisinden başlasam bilemiyorum. Menuskusden dolayı dizlerim merdiven çıkamayacak kadar ağrılı iken, 1 saat icinde şifa bulmuş 3 kat inip çıkmak bana mısın dememişti. Günlerce ağrı dan uyku uyuyamayan babamın uzaktan yolladığı şifa ile guzel uyumasını ve  ertesi sabahki ameliyatına zinde bir halde girmesini sağlamış ve yine babamı şifa vererek çok kısa zamanda ayağa kaldırmıştı. Boynumdaki tümörün bana zarar vermesini önlemek amacıyla her firsatta yakından ya da uzaktan verdiği şifayla başarılı  oldu ve olmaya devam ediyor.

Canan Parlak

Kedim Zeytin'i severken elime gelen kitlenin, kanser olduğunu veteriner söylemeden de aslında biliyordum ama bilmek istemiyordum. Ama veterinerin ağzından çıkan cümleler, 14 yıldır bana sadece mutluluk veren canım Zeytin'i kaybedeceğim korkusuyla beni derinden üzdü. Yapılacak ameliyat, kemoterapiye benim küçük kızım, ama aslında yaşlı Zeytinim dayanabilecek mi, ben bu süreci nasıl geçireceğim diye düşünüp kaygılarımla ilgili can dostlarımdan Burcu'yla konuşurken bizimle olacağını, bizi düşüneceğini ve enerjisiyle bizi destekleyeceğini söyledi. Kendimi daha kararlı, belirsizlik karşısında daha dayanıklı, olası olumsuz sonuçta gömülüp yas tutmadan önce olası olumlu sonuç için tüm gücümle savaşçı olmamda hissettiğim direnme enerjisini bana ulaştırdı. Nasıl ki zor anda birinin elinizi tutması gibi, zihninde tutulduğunu bilmek, mücadele gücümü arttırdığı gibi herşeyin olumlu sonuçlanmasına da katkı sağladı diye hissediyorum. Sevgili Zeytinim gayet sağlıklı ve umarım uzun yıllar daha onunla ve can dostlarımla birlikte olacağız. 

H. Şeniz Özusta 

Tüm seans boyunca gerek karşılanmam, gerekse söz ve davranışlarınız rahatlatıcı idi, sağolun. Seans esnasında çok duygulandım ve etkilendim. Seans sırasında beni etkileyen bilgiler aldım, duyduklarım gerçekti ve enerjiyi hissettim. Seans bitiminde çok iyiydim, mutluydum, o gün istanbulu çok rahat ve mutlu olarak gezdim. Şu anda da size gelmeden önceki durumuma göre daha iyi bir durumdayım, sağ olun... HER ŞEY İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM, SAĞ OLUN...

Çiğdem D.