B

B

DERİN ANLAYIŞ SANATI

Şifaya dair...


Bana dediler ki:

En büyük şifa insanın kendi aynasına bakmasıyla gerçekleşir. İçinde bulunduğun çağ içe dönmenin; yeni enerjiye uyum sağlamanın zamanıdır. Bilinç yükselmeye başlamıştır. Bilincinin yükselmesine izin ver. Artık tüm bağlarından, geçmiş yanılgısından ve hiç bir işlevi olmayan travmalarından kurtul. Ruhunda açılan yaraların tedavisine fırsat ver. İlahi olan yanındadır unutma.

Bir anne hasta çocuğunun başında hangi duygularla bekler bilir misin? Tanrı, hastalandığında başında bekleyen o annenin suretindedir.

Bedenini onurlandırır, o senin ruhunun tapınağıdır. Tanrı sana büyük bir potansiyel verdi, iyi ve doğru olanı seçebilme ve yapabilme gücü verdi. Bu güce ihtiyacın olduğunda dua etmeyi unutma. Tanrı, düştüğünde seni kaldıracak dostunda gizlenmiştir. O seni elinden tutar, seni aşkla sarar.

Ruhunun üşümesine izin verme. Güzellikler ruhu ısıtır. Kendini geçmişin ve zihninin yanılgılarından serbest bırak. Ruhunu bedeninden, zihinden ayırma. Serbest yaşa!

Ben de dua ettim:

Tanrım, en zor anlarımda bile yanımda olduğun için, varlığını her zaman hissettirdiğin için, beni koruduğun için şükrandayım. Bilirim ki hep yanımdasın, hep ışık tutarsın. Yolumda yürürken her zaman beni ışığınla aydınlatman için sana dua ediyorum.


Öne Çıkan Yazılar 

Yeni Yazılar 
Arşiv 

Etiketlere Göre Arama 

Henüz etiket yok.
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

Bizi Takip Edin

© 2014 Burcu Babaç. Her hakkı saklıdır. Yasal Uyarı

© 2014 Burcu Babaç. All rights reserved. Legal Warning

+90 537 671 80 17

  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page