Ruhsal ve Holistik Gelişim Danışmanı

BURCU BABAÇ

Akaşik Kayıt Okuma

Akaşa, yaratılışın başından sonuna kadar tüm bilgiyi içeren bir tür arşivdir. Bu arşivde bireysel veya evrensel olarak olmuş-olacak her şey (tüm oluşlar, tüm yaşamlar, düşünceler, duygular, davranışlar, tüm titreşimler ve karma) zaman – mekan olmaksızın mevcuttur.

Pisagor ve talebeleri fiziksel dünyada oluşan her eylemin ve düşüncenin gökyüzünde kaydedilmekte olduğunu söyleyerek buna evrenin belleği anlamında akaşa adını vermişlerdir.

 

Akaşalardaki enerji bireyin ve toplumun bir sonraki aşamada ortaya koyacağı duygu, düşünce ve davranışın şekillenmesini sağlamaktadır.

 

Akaşik kayıtlara erişenler, geçmişin görmek istedikleri durumlarını aynen görüp aktarabilirler. Bu esnada zamanın hızlandırılması, yavaşlatılması, hatta durdurulması mümkündür. 

 

Yaşamımızda ihtiyacımız olan bilgileri akaşik kayıtlarımızdan alırız, yani benzer formdaki ve o yaşamda çözemediğimiz ve bazı özel durumlardaki negatif frekansları kendimize çekeriz. Tekamülde bizi farklı kılan da bu kayıtlarımızdır. Farkında olalım ya da olmayalım bilinçaltımız bu kayıtların etkisi altındadır. Bu nedenle benzer olayları tekrar tekrar yaşarız.

Akaşik  kayıtlar, ruhsal farkındalığı arttırmak için çok önemli bir spiritüel kaynak oluşturur. Bugün yaşadıklarımız geçmişte yaptıklarımızın sonucudur ve bugünümüz, şimdimiz  geleceğimizi oluşturur. Düşünce ve duygularımızı anlamak, olumlu olacak şekilde kontrol altında tutmak bu nedenle çok önemlidir.  

 

KRYON akaşik kayıtlar için ne diyor:

 

“Aslında Akaşik Kayıtlar çok yönlülüğü ile  etkileyici bir araç; bütün bilginin erişilebilir olduğu bir alan. Bu yeni enerji sayesinde insanoğlu, geçmiş yaşam enerjilerinden yapılmış bir mecazi çorbayı tadıp, o çorbanın içeriğinden günlük yaşamında işine yarayacak malzemeleri seçip bulabilir. Bugün, insanoğlu geçmişine dalıp, ihtiyaç duyduğu şeyleri oradan çıkarıp alabilir. Böylelikle kişiler, kazandıkları ve sahip oldukları yaşamlar aracılığı ile bir kuantum durumu yaratabilir, zamanı çok boyutlu deneyimleyebilir, ruhsal olarak zaman içerisinde dolaşarak ihtiyaç duydukları bilgileri bu şekilde toplayabilirler. Çünkü bu enerjileri yaşadılar, onlara hala sahipler ve onları hak ediyorlar. Her konuda huzur bulabilirler. Yaşamlarından üzüntüyü çıkarabilir, hücresel yapılarını şifalandırabilirler. İnsanlıkla bugüne kadar tartıştığımız en güçlü araçtan bahsediyorum. Bunun gücünü bir düşünün! Geçmişte onu yalnızca üstadlar kullanabilirlerdi.” 

 

Akaşik Kayıt Okuma; zihni, bedeni, ruhu ve kalbi en derin yaralardan iyileştirerek şifa veren bir araçtır. Akaşik Kayıtlarınıza erişim, günlük yaşamınızda görmeniz mümkün olmayan bir takım kör noktaları ortaya çıkarır ve ayrıca size artık yararı olmayan bilinç programlamasının kaydını tamamen siler.

 

Akaşik Kayıt Okuma seansında, kendiniz ile ilgili aklınıza gelen her şeyi sorabilirsiniz. Kayıtların Koruyucuları olan Lord'lar ve Baş Melekler sizlere son derece açık ve kesin cevap verirler. Bu Akaşik Okuma'da hayatınızdaki güçlüklerin üstesinden gelip yeni bir yön verebilmek için sorabileceğiniz sorulardan bazıları:

 

  • Aile bireyleri, eşler, arkadaşlar ile ilgili ilişkiler

  • Spiritüel anlamda bu yaşamda deneyimlediğiniz dersler, tekamülünüzü sağlayacak fırsatlar ve yaşamınızın amacı

  • Geçmiş Yaşamlarınız, bu yaşamda oluşan blokajlar ve bunların nasıl çözüleceği

  • Korku ve endişelerinizin kaynağı, tekrarlanan zihinsel, duygusal ve davranış kalıpları

  • Kariyer ve iş seçiminiz

 

Seanslar, yüz yüze, telefon ya da e-posta aracılığıyla da uygulanabilir.